Aż się wierzyć nie chce, ale to fakt – przez te osiem lat ponad 400 osób ze świata filmu, teatru, telewizji, sportu, muzyki i mediów oraz osób po przeszczepieniu maszerowało w Biegu po Nowe Życie. Inne liczby także mówią same za siebie, bo 13. edycji wydarzenia to łącznie 641 sztafet, ponad 60 mediów, które wystawiły w wydarzeniu swoje sztafety, a także ponad 30 instytucji kultury, związków sportowych, szkół wyższych, fundacji i stowarzyszeń. Ale to nie wszystko – dzięki Waszej aktywności w sieci /wiadomo – jesteście aktywni, aż miło!/ portale społecznościowe przyniosły w tym roku ponad 1300 publikacji. A na dodatek sięgnęliśmy blisko 300 publikacji w prasie i internecie. I do tego jeszcze ONET na żywo z Warszawy /2 godziny 33 minuty/.

 

➡️ Szczegółowe podsumowanie medialne 2017-2018  –  DO POBRANIA w formacie .pdf ⬅️

 

Razem w tym roku dotarliśmy z przekazem o transplantologii do ponad 20 milionów osób. Jest MOC ! DZIĘKUJEMY !!!

 

 

Zwykła Karta – Niezwykły Dar czyli jak rozrasta się Bieg po Nowe Życie

Mijający rok to także kolejne otwarcie Biegu po Nowe Życie. Wystartowaliśmy z projektem towarzyszącym Zwykła Karta – Niezwykły Dar, w ramach którego promujemy i przekazujemy świadectwa woli. Znacie je doskonale, to karty z wyrażeniem indywidualnej zgody na pobranie po śmierci narządów do przeszczepu – te nasze są plastikowe w formie kart bankomatowych, do noszenia w portfelu obok innych ważnych dokumentów. Rozdaliśmy podczas 30 największych wydarzeń sportowych 2018 w Polsce 100.000 takich świadectw zachęcając do ich podpisywania i rozmawiania o tym z bliskimi. Naszym głównym celem jest, by jak najwięcej Polek i Polaków podpisało dokument. Świadectwa rozdawaliśmy między innymi podczas Enea IronMan Triathlon Gdynia, w trakcie jednej z edycji Runmageddonu, Memoriału Kamili Skolimowskiej w Chorzowie, Pucharu Świata FIS w skokach narciarskich w Wiśle, Festiwalu Biegowego w Krynicy, Memoriału Huberta Jerzego Wagnera w siatkówce mężczyzn w Krakowie, meczu piłkarzy ręcznych Polska – Hiszpania, Pikniku Olimpijskiego w Warszawie, meczu koszykarskiej Ligi Mistrzów z udziałem Anwilu Włocławek, Biegu Niepodległości w Krakowie, finału Klubowych Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn.

 

 

 

Bieg po Nowe Życie nie zwalnia tempa, a wręcz przeciwnie!

Tradycją jest, że spotykamy się w Biegu po Nowe Życie dwukrotnie w roku.

Już teraz zapraszamy Was do Wisły na 13 kwietnia

/wiosenna „13” zawsze szczęśliwa i co najważniejsze ciepła!/ i na 7 września do Warszawy /jeszcze ciepłe lato!/.

Przygotowujemy kolejne niespodzianki, ale więcej o nich początkiem roku.

DO ZOBACZENIA w Wiśle 😊

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Warto sobie przypomnieć te miłe chwile /z Biegiem po Nowe Życie/

Nasi fotoreporterzy, kamerzyści i dziennikarze mocno popracowali podczas 12. i 13. Biegu po Nowe Życie /to nie znaczy, że poprzednio pracowali słabo/, a efekty ich pracy większość z Was zna. Warto jednak w przedświątecznym szaleństwie /tym pozytywnym!/ przypomnieć sobie te najlepsze momenty z Waszym udziałem, postacie i zdarzenia uwiecznione na zdjęciach i taśmie filmowej /choć taśmy zastąpiły inne nośniki/. Jeżeli ktoś z Was nie znajdzie się w naszym materiale, niech się nie złości – po prostu musieliśmy dokonać wyboru. Pamiętajcie, że wszyscy jesteście dla nas najważniejsi!

 

 

Już 13 kwietnia spotykamy się w Wiśle!

Czytaj więcej...
Partnerzy