Bez kategorii


Podziel się

Dowiedz się więcej o akcji

Czytaj

Szpital przeprowadza się i czeka na życzenia

 

Lada dzień odbędzie się jedno z ważniejszych wydarzeń w historii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, przeprowadzka do nowej siedziby w Krakowie-Prokocimiu. To będzie jeden z najnowocześniejszych szpitali w Europie, a jego mieszkańcy będą leczeni przy użyciu najnowszych, przełomowych technologii.

– Mamy nadzieję i jesteśmy głęboko przekonani, że odczujecie Państwo zdecydowaną poprawę warunków leczenia, a także jakości, różnorodności i ilości udzielanych świadczeń. Przeprowadzka, to także początek kolejnego etapu, a jeśli początek i otwarcie to radość, świętowanie i… życzenia na „nową drogę życia”. Zwracamy się zatem z gorącym, serdecznym apelem: prosimy nagrajcie Państwo kilka ciepłych słów, czego życzycie Szpitalowi Uniwersyteckiemu na następne lata działalności – proszą pracownicy szpitala.

Nagrania wraz z wypełnioną zgodą na wykorzystanie wizerunku (można ją pobrać ze strony https://www.su.krakow.pl/ lub wypełnić na miejscu) należy wysyłać na adres: komunikacja@su.krakow.pl lub przynosić osobiście na pendrive’ach lub płytach CD na ul. Kopernika 36, pok. 104 (od poniedziałku  do piątku do godziny 14). Powstanie z nich film, który będzie zamieszczony na stronie internetowej szpitala. Ostateczny termin nadsyłania życzeń to 28 października.

Nową siedzibę krakowskiego szpitala, w którym wykonywane są m.in. transplantacje nerek zobaczyć można tutaj.


20 czerwca - Nowy termin 16. Biegu po Nowe Życie!

Czytaj więcej...
Partnerzy