Bieg po Nowe Życie


Podziel się

Dowiedz się więcej o akcji

Czytaj

Trójka z PLUSEM – przeszczepieni dla przeszczepionych i nie tylko

Skąd Trójka z Plusem? Co to takiego? Dlaczego wystawiliśmy sobie tak niską ocenę? Jak dla nas, mało obeznanych z dziennikarskim rzemiosłem, to jest naprawdę dobra ocena. Byłaby trója, gdyby nie ważny gość, którego przepytamy na różne okoliczności. Przygotujecie się więc na wielkie otwarcie – na naszym FB startuje telewizyjny program internetowy na trudne chwile, program trochę poważny i trochę śmieszny, ale na pewno wyjątkowy. Program, jakiego świat nie oglądał. Program, w którym, my czyli trzy osoby po przeszczepieniu zabawią się w telewizyjnych prowadzących i postawią naszego “Plusa” w ogniu pytań! Kto będzie u nas gościł? Osoby, które uczestniczą w Biegu po Nowe Życie, ale i takie, które w Biegu po Nowe Życie dopiero się pojawią, osoby, które o medycynie transplantacyjnej wiedzą wszystko, i takie, które wspierają.

Po prostu ciekawi goście. Jeżeli myślicie, że ich znacie, ten program pokaże coś innego. Pierwsze spotkanie już w najbliższych dniach, a gościem naszej audycji będzie prof. Zbigniew Włodarczyk – transplantolog, dziekan Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. A kto wcieli się w rolę prowadzących…. to na razie niech będzie tajemnicą! Już teraz możecie przysyłać pytania do profesora. Nie bójcie się pytań trudnych, śmiesznych, a nawet tych głęboko skrywanych.

Może właśnie jedno z tych pytań trafi do audycji. Oglądajcie nas i wyrażajcie swoje opinie – na początek powstaną cztery odcinki, a później… czas pokaże.

 

prowadzący jeden, prowadzący dwa, prowadząca trzy i nasz “PLUS”

 

Do zobaczenia już wkrótce!


Zapisz się na 16. Bieg po Nowe Życie ONLINE - już 21 czerwca - godz. 16.00. Zapraszamy

Czytaj więcej...
Partnerzy