Zwykła Karta - Niezwykły Dar


Podziel się

Dowiedz się więcej o akcji

Czytaj

Warszawski Wilanów – wrześniowa stolica biegów

W niedzielę, 8 września wystartuje trzecia edycja Królewskiego Festiwalu Biegowego Warszawa-Wilanów.
Zawodnicy będą mogli zmierzyć się na dystansach: 5 km, 10 km oraz w półmaratonie, a każdy z nich otrzyma w swoim pakiecie startowym Świadectwo Woli. Akcja Zwykła Karta-Niezwykły Dar zawita więc na imprezę biegową w stolicy. Co jeszcze przygotowali organizatorzy?

 

To już tradycja: nieodłącznym elementem corocznego święta dzielnicy – Dni Wilanowa – jest Królewski Festiwal Biegowy. Zawodnicy zbierają się w miasteczku biegacza zlokalizowanym przy biurowcu Royal Wilanów, by wspólnie promować ideę zdrowego stylu życia i zmierzyć się na specjalnie przygotowanych, atestowanych trasach. W tym roku po raz kolejny będzie można wybierać spośród trzech dystansów: 5 km, 10 km oraz półmaratonu. Po zakończonych zmaganiach dla dorosłych, na starcie staną najmłodsi uczestnicy. Oni także będą mogli powalczyć o miejsce na podium.

 

W związku z Dniami Wilanowa 2019, na gości przez dwa dni będzie czekało wiele atrakcji, w tym koncerty, animacje i zabawy. Ponadto w miasteczku biegacza będzie można skorzystać ze stref: relaksu, cateringowej, zabaw dla dzieci, a dodatkowo odwiedzić stoiska partnerów i sponsorów wydarzenia.

 

Organizatorami wydarzenia są agencja DEM’a Promotion Polska, Urząd Dzielnicy Wilanów m.st.Warszawy oraz Centrum Sportu Wilanów. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli Burmistrz Dzielnicy Wilanów, p. Ludwik Rakowski, Polski Komitet Olimpijski, Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie. Patronat Medialny nad wydarzeniem objęło Radio Kolor.


Za nami 17. Bieg po Nowe Życie!

Czytaj więcej...
Partnerzy