Bieg po Nowe Życie


Podziel się

Dowiedz się więcej o akcji

Czytaj

Bieg po Nowe Życie ONLINE już 21 czerwca!

Przemek Saleta zaprasza na Bieg po Nowe Życie ONLINE

16. Bieg po Nowe Życie zostaje przeniesiony do przestrzeni wirtualnej. Choć ograniczeń za oknami coraz mniej, musimy pamiętać o uczestnikach naszego wydarzenia, ich bezpieczeństwie i komforcie. Zwłaszcza osób po przeszczepieniu, które są najważniejszym podmiotem Biegu po Nowe Życie.
Dlatego postanowiliśmy przygotować trzygodzinny przekaz “na żywo”, który będzie emitowany na stronach internetowych i społecznościowych współpracujących mediów zarówno tych ogólnopolskich, jak i lokalnych i regionalnych. Stanie się to 21 czerwca w niedzielę, od 15:30 do 19:00. Zobaczymy się także na stronie transplantologia.info i naszym profilu na Facebook’u oraz na publikatorach naszych partnerów medialnych.

Projekt zakłada przygotowanie trzech studiów plenerowych w Wiśle, Warszawie i Wrocławiu – tam zagoszczą osoby wspierające Bieg po Nowe Życie, będą rozmowy z autorytetami polskiej medycyny transplantacyjnej, lekarzami i koordynatorami oraz osobami ze świata filmu, teatru, estrady, sportu i mediów. A osoby po przeszczepieniu? Te połączą się z nami z miejsc w których mieszkają i to na ich udział najbardziej liczymy. Ale oprócz osób po przeszczepieniu łączyć się mogą tak naprawdę wszyscy inni!

Bowiem, od udziału w 16. Biegu po Nowe Życie dzieli nas tylko kilka kroków. Dokładnie 5! Więc pomaszeruj z nami!

Bieg po Nowe Życie ONLINE już 21 czerwca!

Krok 1
Zapisz się! Zgłoszenia przyjmujemy do piątku, 12 czerwca.
W ostatnim kroku znajdziesz formularz zgłoszeniowy – bardzo prosty. To tak naprawdę wyrażenie Twojej woli – że Jesteś z nami, że wsparcie świadomego dawstwa jest dla Ciebie wartością, że Bieg po Nowe Życie to dla Ciebie coś istotnego, a udział w nim jest dla Ciebie bardzo ważny. Wypełnienie formularza oznacza, że Jesteś gotowy wspólnie z nami zbudować 16. Bieg po Nowe Życie – wyjątkowy, bo po raz pierwszy w nowej formie. Przeniesiony do przestrzeni wirtualnej ale, w co gorąco wierzymy,  ostatni taki.

Co w takim razie trzeba zrobić:

 

Krok 2
Nagraj telefonem lub innym urządzeniem mobilnym krótki filmik – najlepiej będzie jeśli zmieścisz się w 15 sekundach. Zaproś do nagrania Twoich bliskich, rodzinę, przyjaciół, wyjdźcie razem w plener – na skwer, do parku, lasu lub przydomowego ogródka. Zróbcie swoją małą “produkcję filmową” – nie porównujcie się jednak do prawdziwego filmu, nagranie nie musi być super profesjonalne, Chodzi o to, by powiedzieć kilka ciepłych słów o tym, że wspieracie transplantacje narządów – na koniec możecie pozdrowić Bieg po Nowe Życie – będzie nam bardzo miło. Możecie pomaszerować z kijami do nordic walking, pospacerować, ale możecie także pokazać kawałek rozgrzewki lub po prostu pomachać nam. Pomysły mile widziane!

Co dalej:

 

Krok 3

Prześlij nam gotowy filmik na adres mailowy: biuro@biegponowezycie.pl – postaramy się wyemitować Twoją wypowiedź w Biegu po Nowe Życie online, w naszej telewizyjnej transmisji w niedzielę 21 czerwca między 15:30, a 19:00. Na pewno ze wszystkich Waszych filmów powstanie teledysk podsumowujący 16. Bieg po Nowe Życie. Tak więc udział jest “gwarantowany”! Teledysk udostępnimy jeszcze w czerwcu na FB i na stronach oraz mediach społecznościowych partnerów medialnych. Jeżeli pozwoli na to czas audycji, skontaktujemy się z Tobą i poprosimy o udział “na żywo” – to jednak wariant dodatkowy.

i jeszcze:

 

Krok 4
Umieść filmik na Swoich  mediach społecznościowych, podziel się z innymi Swoim wsparciem. Zrób to zaraz po nagraniu.

i na koniec:

Krok 5
…wracamy do kroku 1, czyli wypełniamy formularz pamiętając, że MAMY W SOBIE NIEJEDNO ŻYCIE.

Kto może wziąć udział: KAŻDY, a więc: osoby po przeszczepieniu, osoby, które nas wspierają i osoby, które chcą wesprzeć świadome dawstwo narządów. Po prostu wszyscy, którzy chcą się przyłączyć.

Czekamy na Was

Zespół organizacyjny Biegu po Nowe Życie


Bieg po Nowe Życie

Czytaj więcej...
Partnerzy