Transplantologia


Podziel się

Dowiedz się więcej o akcji

Czytaj

Koncert na rzecz Ratownictwa i Transplantologii

 

Na Warmii i Mazurach wypoczywają teraz tysiące turystów. Można połączyć przyjemne z pożytecznym i wziąć udział w ciekawym koncercie.

Oddział miejscowy Stowarzyszenia Joannici Dzieło Pomocy w Lidzbarku Warmińskim przy współpracy z samorządem województwa warmińsko-mazurskiego organizuje co roku Koncert na rzecz Ratownictwa i Transplantologii. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się już 19 lipca, w godzinach od 19 do 23:30 w amfiteatrze miejskim wystąpią: HLA 4 Transplant i Reni Jusis oraz Anna Wyszkoni. W trakcie koncertu prowadzone będą licytacje oraz zbiórka, z której dochód zostanie przeznaczony na zakup nowej karetki dla Stowarzyszenia Joannici Dzieło Pomocy.

Wiele się będzie działo już od samego rana, bo w godzinach od 8 do 12 przy placu pod Wysoką Bramą w Lidzbarku Warmińskim będzie się można zarejestrować jako dawca szpiku oraz oddać krew. Wszystkie osoby, które oddadzą w czasie tego wydarzenia krew będą mogły skorzystać ze specjalnej fotobudki ustawionej przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.


Bieg po Nowe Życie ONLINE za nami - dziękujemy!

Czytaj więcej...
Partnerzy