Transplantologia


Podziel się

Dowiedz się więcej o akcji

Czytaj

O transplantologii na pikniku

 

W związku z sytuacją epidemiologiczną i pandemią koronawirusa 24. Piknik Naukowy, który miał się odbyć 9 maja na PGE Narodowym musiał zmienić formułę. Zespół Organizacyjny 24. Pikniku Naukowego Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik zdecydował o tym, że wydarzenie odbędzie się online.

Podczas transmisji na żywo z parku przy Centrum Nauki Kopernik, którą rozpocznie się na Facebooku o godzinie 11, zobaczyć będzie można materiały wideo przygotowane specjalnie przez wystawców. Na pikniku tradycyjnie wystawiać będzie się także Centrum Organizacyjno-Koordynacyjne ds. Transplantacji “Poltransplant”.

Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik jest największą w Europie imprezą plenerową o tematyce naukowej. Jak przypominają organizatorzy, jego celem jest upowszechnianie wiedzy z różnych dyscyplin naukowych poprzez prezentowanie ciekawych eksperymentów i doświadczeń. Co roku w Pikniku Naukowym uczestniczy około 200 instytucji z Polski oraz całego świata, reprezentowane są różne dyscypliny naukowe, zarówno nauki ścisłe, przyrodnicze, społeczne, jak i humanistyczne


Za nami 17. Bieg po Nowe Życie!

Czytaj więcej...
Partnerzy