Transplantologia


Podziel się

Dowiedz się więcej o akcji

Czytaj

Pani doktor promuje w Beskidach transplantologię

 

Doktor Dorota Miszewska-Szyszkowska, specjalistka chorób wewnętrznych, nefrolog, oraz transplantolog kliniczny z Poradni Medycyny Transplantacyjnej i Nefrologii przy Klinice Medycyny Transplantacyjnej, Nefrologii i Chorób Wewnętrznych UCK WUM, ruszyła na szlaki w Beskidach, by promować transplantologię.

Przeczytaj także: Uchodźcy po transplantacjach.

Doktor Dorota Miszewska-Szyszkowska to jedna z osób wspierających Bieg po Nowe Życie i promującą transplantologię. Nie mogłoby jej zabraknąć 18 maja w Wiśle na 24. edycji Biegu. Przed Biegiem pani doktor wzięła kilkudniowy urlop, spędza go w ukochanych Beskidach.

 

Wędrówka od schroniska do schroniska

Dorota Miszewska-Szyszkowska wyruszyła 14 maja z Bielska-Białej, przez Szyndzielnię i Klimczok do schroniska PTTK na Błatniej. Dzisiaj spotkać ją można na szlaku z Błatniej przez Równicę do Ustronia. W czwartek 16 czerwca z Ustronia Polany przez Czantorię i Soszów dotrze do schroniska PTTK na Stożku, a 17 maja zejdzie przez Łabajów do Wisły.

– Jeśli ktoś będzie w tym czasie w okolicy i ma ochotę pogadać ze mną o transplantologii, serdecznie zachęcam do zaczepiania mnie na trasie i w schroniskach – zachęca doktor Miszewska-Szyszkowska. Dodaje, że poznać można ją po plecaku z numerem startowym Biegu po Nowe Życie.

Portal Transplantologia.infowspiera Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

 


Bieg po Nowe Życie

Czytaj więcej...
Partnerzy